نمایش 1–12 از 44 نتیجه

خرید محصولات میسویک

دهان و دندان مانند دیگر اعضای بدن نیاز به مراقبت دارند و اتفاقا سلامت آنها ارتباط مستقیم با سلامت کل بدن دارد. مطمئنا کسی دوست ندارد تا دندان‌های پوسیده و خراب داشته باشد و با مشکلات لثه و دهان مواجه شود. برای اینکه بتوانید از این مشکلات پیشگیری کنید و همچنین سلامت بدن خود را با سلامت دندان‌ها تضمین کنید، حتما باید از روتین مراقبتی پیروی کنید. روتین مراقبت از دهان و دندان یعنی مسواک زدن روزانه، نخ دندان کشیدن، استفاده از دهان شویه، مراجعه مداوم به دندانپزشک و البته داشتن سبک زندگی و رژیم غذایی مناسب.

محصولات میسویک برای کمک به شما در داشتن دندان‌های سالم و درخشان وارد بازار شدند و در حال حاضر می‌توانید محصولات متنوعی از این برند برای بهداشت دهان و دندان خود تهیه کنید.

خرید انواع خمیر دندان میسویک

برند میسویک از برندهای معتبر و سوییسی است که محصولات آن مستقیما از سوئیس وارد ایران شده و در کارخانه‌های داخلی بسته بندی شده و وارد بازار می‌شوند. این برند به طور خاص در زمینه تولید محصولات بهداشت دهان و دندان فعالیت دارد. محصولات این برند درخشندگی خاصی را به دندان‌ها می‌بخشند و به حفظ سلامت دهان و دندان کمک می‌کنند و هدف اصلی آنها داشتن دندان‌های سالم و درخشان است.

تمام محصولات میسویک طبق آخرین متد و فناوری روز دنیا ساخته می‌شوند و برای ساخت آنها از بهترین تجهیزات و آزمایشگاه‌های داخلی و خارجی استفاده می‌شود. یکی از پرطرفدارترین محصولات میسویک خمیر دندان‌های آن است که علاوه بر پاک کردن لک‌های زرد و آلودگی‌ها از روی دندان‌ها، خاصیت ضد حساسیت دارند و دندان‌ها و لثه‌ها را بدون آسیب تمیز می‌کنند.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های خمیر دندان‌های میسویک این است که بسته بندی آنها با حالت تیوپی متداول تفاوت دارد و به صورت پمپی نیز وارد بازار می‌شوند. خمیر دندان های پمپی میسویک به عنوان اولین خمیر دندان پمپی در جهان، مشکل استفاده تا آخرین قطره از خمیر دندان را برای همیشه برطرف کرده‌اند. خمیردندان‌های این برند داخل بسته‌های پمپی قرار دارد و استفاده از آنها بسیار راحت‌تر از مدل‌های تیوپی خواهد بود. به این ترتیب تا آخرین قطره خمیر دندان به راحتی استفاده می‌شود.

انواع خمیر دندان‌های میسویک برای انواع دندان مناسب هستند و به این ترتیب، آنها را می‌توان به موارد زیر تقسیم کرد:

 • خمیردندان پمپی ۱۸۵ میل گیاهی بدون فلوراید میسویک
 • خمیردندان سفید کننده روزانه
 • خمیر دندان زیرو و ضد حساسیت ۱۰۰ میل میسویک
 • خمیر دندان سفید کننده میسویک مدل Just In 5 Minutes
 • خمیر دندان میسویک مدل ZERO SENSITIVE
 • خمیر دندان میسویک مدل Total 8
 • خمیر دندان توتال پمپی
 • خمیر دندان حساس پمپی

خمیر دندان های پمپی میسویک

برند میسویک علاوه بر تمرکز روی کیفیت کالا، خلاقیت را نیز چاشنی تولید محصولات خود کرده است و برای اولین بار خمیر دندان را به صورت پمپی روانه بازار کرده است. تا به امروز محصولات کرمی مراقبت از پوست را در بسته‌بندی‌های پمپی می‌دیدیم و البته از مزیت این مدل بسته‌بندی‌های نیز بهره‌مند می‌شدیم. ابتدا اینکه این نوع بسته بندی باعث می‌شود که تا آخرین قطره از محصول داخل بسته مصرف شود و هدررفت نداشته باشد. مزیت دیگر خمیر دندان پمپی میسویک نسبت به مدل‌های تیوپی، این است که میزان حجم خمیر دندان داخل آن بسیار بیشتر از مدل‌های تیوپی است و خب این می‌تواند برای مصرف کننده بسیار مقرون به صرفه باشد.

خمیر دندان میسویک برای کودکان

دندان‌های حساس و زیبای کودکان نیز مانند بزرگترها نیاز به مراقبت دارد و این موضوع برای میسویک نیز از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. به همین خاطر در میان محصولات این برند، خمیر دندان‌های کودکان نیز وجود دارد که این خمیر دندان‌ها در مدل‌های پمپی و تیوپی و با طرح‌ها  رایحه‌های متنوع وجود دارند. انواع خمیر دندان‌های مخصوص کودکان برند میسویک عبارت است از:

 • خمیر دندان کودک آدم برفی میسویک
 • خمیر دندان کودک اسپایدر من میسویک
 • خمیر دندان کودک توت فرنگی میسویک
 • خمیر دندان کودک میسویک مدل Bob Sponje
 • خمیر دندان کودک میسویک مدل Kitty
 • خمیر دندان کودک پمپی تک شاخ
 • خمیر دندان کودک پمپی سونیک

خرید اینترنتی خمیر دندان میسویک از فروشگاه لوکس ایرانا

لوکس ایرانا از معتبرترین فروشگاه‌های فروش محصولات آرایشی و بهداشتی است که برای بسیاری از برندها به عنوان مرجع فروش به شمار می‌آید. یکی از برندها، میسویک است که می‌توانید انواع خمیردندان میسویک و سایر محصولات مراقبت از دهان و دندان این برند را در لوکس ایرانا پیدا و تهیه کنید.