در حال نمایش 11 نتیجه

دستمال مرطوب پاک کننده بزرگسالان ۹۰ برگی دکتر از

قیمت اصلی ۱۱۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۶۹,۰۰۰ تومان است.

دستمال مرطوب پاک کننده آرایش دکتر از

قیمت اصلی ۵۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۵,۴۰۰ تومان است.

دستمال مرطوب آرایش پاک کن مخصوص پوست خشک درب دار دکتر از

قیمت اصلی ۱۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۶۰,۰۰۰ تومان است.

دستمال مرطوب آرایش پاک کن مخصوص پوست نرمال درب دار دکتر از

قیمت اصلی ۷۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۵,۰۰۰ تومان است.

دستمال مرطوب آرایش کمر باریک دکتر از

قیمت اصلی ۸۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۵۱,۰۰۰ تومان است.

دستمال مرطوب آرایش پاک کن مخصوص پوست چرب درب دار دکتر از

قیمت اصلی ۱۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۶۰,۰۰۰ تومان است.

دستمال مرطوب دست و صورت جیبی دکتر از

قیمت اصلی ۳۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۸,۰۰۰ تومان است.

دستمال مرطوب کودک ۱۲ برگ دکتر از

قیمت اصلی ۲۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۷,۴۰۰ تومان است.

دستمال مرطوب کودک ۹۰ برگ دکتر از

قیمت اصلی ۹۲,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۵۵,۲۰۰ تومان است.

دستمال مرطوب کودک کمر باریک دکتر از

قیمت اصلی ۸۶,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۵۱,۶۰۰ تومان است.

دکتر اُز یکی از برند‌های موفق ایرانی در زمینه تولید محصولات مختلف در صنعت سلامت و بهداشت برای پوست و بدن است. این برند به خاطر تولید انواع دستمال مرطوب شهرت دارد و این دستمال‌ها به‌صورت جداگانه برای هر نوع پوستی طراحی شده‌اند که با کمک آنها می‌توان از شر آکنه و پاک نشدن درست آرایش و آلودگی‌های روی پوست در امان ماند.

انواع محصولات دکتر اُز

محصولات تولیدشده تحت برند دکتر اُز، همگی انواع دستمال مرطوب هستند که دارای کاربردهای مختلف هستند. این محصولات شامل دستمال مرطوب پاک کننده آرایش برای انواع پوست، دستمال مرطوب بزرگسالان، دستمال مرطوب دست و صورت جیبی و دستمال مرطوب کودک می‌شوند که در دو مدل بسته‌بندی جیبی و بطری کمر باریک در بازار وجود دارند.

کیفیت محصولات دکتر اُز

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های دستمال مرطوب‌های دکتر اُز این است که، هیچ محدودیت سنی برای استفاده از دستمال‌های مرطوب پاک‌کننده برای این برند ایرانی وجود ندارد. علاوه بر این، وجود برخی مواد و ترکیبات در این دستمال‌ها باعث شده دیگر شاهد التهاب و حساسیت در پوست نباشیم.

به‌عنوان مثال، یکی از محصولات پرطرفدار دکتر اُز دستمال مرطوب پاک‌کننده آرایش است که تمام آرایشی را عمیقا از روی پوست پاک می‌کند و در عین حال، باعث شفافیت و سلامت بیشتر پوست می‌شود.

خرید محصولات دکتر اُز

در دورانی که فناوری دیجیتال روز به روز پیشرفته‌تر می‌شود، خرید آنلاین جزئی جدانشدنی از زندگی روزمره بسیاری از ما شده است. به ویژه، دسترسی به محصولات معتبر مانند محصولات دکتر اُز از طریق پلتفرم‌های فروش آنلاین بسیار کار مصرف‌کنندگان در خرید این محصولات را راحت‌تر کرده است. این نوع خرید، نه تنها زمان صرف‌شده را برای خریدهای روزانه را کمتر می‌کند، بلکه امکان دسترسی به طیف وسیعی از محصولات را نیز فراهم می‌آورد که این امر به شما کمک می‌کند تا به راحتی و سرعت، محصول مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری نمایید.

یکی از پلتفرم‌های برجسته در این زمینه، لوکس ایرانا است که مجموعه‌ای کامل از محصولات دکتر اُز را به مشتریان عرضه می‌کند. خرید از لوکس ایرانا، به معنای دسترسی به محصولات باکیفیت و اصل است و همچنین این اطمینان را به شما می‌دهد که بتوانید در هزینه‌های خود نیز به صورت موثری صرفه‌جویی کنید. استفاده از این پلتفرم برای خرید، به شما امکان می‌دهد که با آرامش خاطر، محصولات مورد نیازتان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با قیمت‌های رقابتی به دست آورید.