۱-گارانتی محصولات سیلانه سبز یعنی چه؟

یعنی هر فردی که محصولاتی را خریداری کرده و بنا به دلایل ناسازگاری با نوع پوست، مو و ...، تداخل با محصولاتی که استفاده می‌کنند، انتخاب اشتباه و سایر مواردی که شرکت سیلانه سبز پس از بررسی، گارانتی را تایید می‌کند، محصول را می تواند تعویض کند.

۲-چگونه محصولی که باعث نارضایتی شده را تعویض کنیم؟

 مشتریان می‌توانند طی تماس با شماره ۸۸۵۰۰۸۴۵-۰۲۱ < بخش صدای و اعلام دلیل نارضایتی به همراه مشخصات فردی، محصولی با تاریخ جدید و سازگار با نوع پوست، مو و ... تحویل بگیرید.

ارسال پیامک با عبارت "گارانتی" به شماره ۱۰۰۰۱۸۵

۳-آیا در صورتی که محصول را دور انداخته باشیم امکان گارانتی محصول وجود دارد؟

 متاسفانه خیر زیرا با دریافت محصولات از سمت شما و ارسال آنها به کارخانه و تست محصول توسط متخصصین محصولات با کیفیت ارائه میکنیم.

۴-چرا محصولات سیلانه سبز گارانتی دارد؟

به دلیل اینکه کیفیت برای ما اولویت دارد و همواره در تلاش هستیم تا با ارائه محصولات با کیفیت قدمی بزرگ را در عرصه لوازم آرایشی و بهداشتی برداریم.

۵-آیا محصولی که استفاده شده شامل گارانتی می‌شود؟

بله . در صورتی که محصول با پوست و موی شما سازگاری نداشته باشد و یا تاریخ انقضای محصول به اتمام رسیده باشد نیز شامل گارانتی می‌شود.

۶-برای مرجوع کردن یک محصول چه هزینه ای بر عهده مشتری است؟

تمامی هزینه ها شامل هزینه ارسال به شرکت برای دریافت محصول از شرکت و سفارش در صورتی که محصولی با قیمت محصول مرجوع شده انتخاب شود بر عهده شرکت می‌باشد.

۷-آیا در گارانتی میتوانم محصول دیگری سفارش بدهم؟

بله. درصورتی که محصول مورد نظر هم قیمت یا اختلاف ده هزار تومانی با محصول مرجوع شده داشته باشد امکان سفارش محصول دیگر وجود دارد.

دریافت اطلاعات برای ثبت گارانتی کامان

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

آدرس*
خیابان
کدپستی

لطفا کد ۱۲ الی ۱۴ رقمی درج شده روی محصولات را وارد نمایید
صفحه نخست
خرید
0 محصول سبد خريد
حساب کاربری من